O nás

Central Apotheke

Central Apotheke se vyznačuje širokou nabídkou služeb za rozumné ceny! Nacházíme se v jednom z nejkrásnějších míst v srdci Evropy a nejnavštěvovanějším lázeňském středisku v České republice - Karlových Varech.

Naše lékárna pracuje pouze s ověřenými, oficiálními a největšími distributory léčivých a kosmetických prostředků v Evropě. Central Apotheke zaručuje vysokou kvalitu prezentovaných produktů. Všechny přípravky jsou skladovány ve vhodných podmínkách, sledujeme bezpečnost balení a řádnou přepravu.

Rozdíl mezi naší lékárnou a ostatními lékárnami v České republice spočívá v tom, že u nás najdete nejnižší garantované ceny ve střední Evropě. U nás ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Je vhodné pracovat s námi!

Pracujeme sedm dní v týdnu

Vážíme si vašeho času, proto pracujeme 7 dní v týdnu! Každý den od 9.00 do 20.00 se těšíme na Vaši návštěvu v naší lékárně a přijímáme objednávky online!

Pohodlné a rychlé dodání

Vše, co si vyberete na našich virtuálních prodejních plochách, Vám bude dodáno co nejdříve, pohodlným způsobem pro vás.
Doručení do Prahy je zcela zdarma!

Jakékoliv platební metody

Za svůj nákup můžete platit jakýmkoliv pohodlným způsobem. Při objednávání online můžete zaplatit hotovost kurýrovi nebo přímo v místě vyzvednutí.

Široká nabídka

Máme širokou nabídku léků, doplňků stravy a kosmetiky.

Naše lékárna je oficiálním a výhradním zástupcem takových značek jako KLOUBUS, INSTITUT ESTHEDERM, PHILIP MARTINS, COLLALOC, COLLAMEDIC, GOLD COLLAGEN, SWISS ENERGY, SISLEY, MADAGA PRO LIFE, SKEYNDOOR, SWISSDENT, MEGA NFC, MSB, FAON, TERRANOVA v Karlových Varech

Косметика Faon

FAON - zdravá krása darovaná přírodou!

Kosmetika FAON je založena na dlouhé historii a filozofii. Produkty společnosti jsou proslulé svou přirozeností, bezpečností a efektivitou. V průběhu let jsme získali ohromné ​​zkušenosti a bohaté znalosti o síle přírodní kosmetiky, které s Vámi rádi sdílíme.

Linka FAON je již dlouho charakteristickým znakem karlovarské kosmetiky a zaujímá vedoucí postavení na trhu s kosmetikou. Produkty FAON jsou výsledkem dlouholeté intenzivní výzkumné práce specialistů v oblasti výroby léčiv, imunopreparátů a kosmeceutik. Naše laboratoř sdružuje biology, lékaři, chemiky a profesionální kosmetology, kteří pracují na dosažení nejlepších výsledků. Při výrobě je využívána karlovarská minerální voda.

Všechny výrobky FAON mají certifikáty kvality, které splňují požadavky Evropské unie. Produkty jsou chráněny ochrannou známkou.